Yaşam

Exile to Maviye 2.Bölüm Tek Parça İzle Ekran: Exile to Mavie Son Bölüm One Piece Full İzle

Yaz dizileri tüm hızıyla ekranlarda yerini almaya başladı. Bunlardan biri de SHOW TV ekranlarının izleyicisini drama ile dolduracak olan Maviye Sürgün dizisi oldu. Başrollerinde Caner Cindoruk, Serkan Altunorak ve Damla Sönmez’in yer aldığı O3 Medya yapımı Maviye Sürgün 2. bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Maviye Sürgün son bölüm tek parça tam ekran izle…

Maviye Sürgün son bölümde; Ozan’ın uzun süredir aradığı Defne’den ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Onu Ali’nin yanından aldığında bir kız arkadaşı olduğunu söyler.

Defne’nin Ozan’ın yanındaki korkulu hareketleri Ali’nin dikkatini çeker.

Salih ise yaşananları düşünerek Defne’ye sahip çıkmak istedi.

Aklını başına toplamasını ve her şeyi hatırlayana kadar yanlarında kalmasını istedi.

Ali ise içinde bulundukları durumdan memnun değildir. Defne’nin bir şeyler sakladığını ve başına bela açacağını düşünür.

Oturup bunu beklemek yerine kendince araştırmaya ve gerçeği ortaya çıkarmaya karar verir.

Defne’nin tek istediği; sadece kendisinin bildiği çantayı alıp kaçmaktır.

Ozan yaşadıklarının intikamını almayı kafasına koymuştur.

Defne’yi en çok canının yanacağı yerden vurmak için planlarını çoktan yapmıştır. Ama bilmediği şey, Ali’nin kendisinden önce hareket ettiğidir.

Maviye Sürgünde Neler Yaşandı?

Sat komandosu Ali (Caner Cindoruk), karısı Ayda’nın ölümü üzerine çocukları Arda ve Azra ile birlikte karısının büyüdüğü kasabaya taşınır. Bu süreçte Ali’nin en büyük takviyeleri; Ayda’nın babası Salih (Hakan Salinmış) ve arkadaşı ve meslektaşı Hasan (Bülent Şakrak) olacaktır.

Ali ve Hasan bir yandan farklı bir sorunla uğraşırlar; Kendilerine atılan iftiralar nedeniyle görevden uzaklaştırıldılar ve davanın çözülmesini bekliyorlar.

Ali, fırtınalı bir gecede denize açıldığında kendinden geçmiş bir halde bulduğu Defne’yi (Damla Sönmez) dalgaların ortasından kurtarır. Defne, büyük bir bela olan sırlarıyla Ali’nin hayatına girerken, Ozan (Serkan Altunorak) onları gerçeğin peşine sürükleyecektir.

Exile to Blue Part 2 Tek Kesim Saat

MAVİ UZATMA SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

haberkesan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu