Yaşam

Aslı İnandık ‘Test Çekimi’ni anlattı: İnsanın olduğu yerde ego savaşı devreye giriyor

Aslı İnandık, BluTV’de izleyiciyle buluşan BluTv dizisi ‘Deneme Çekimi’ni anlattı. “‘Test Çekimi’ 10 yıldır sektörde yaşadıklarımın bütünüdür. Orada Kübra bir figürdür, şeylere maruz kalır; Kübra’nın tepkisi ve tepkisizliğiyle kurulmuş bir dünyadır. Hepsi bu” diye düşündük. 10 yıldır bu bölümde yaşadıklarımızı biraz alaycı bir dille aktararak, “Semih Gülen’le yer yer güldürecek, zaman zaman üzerine düşündürecek bir dünya yaratmaya, süslemeye çalıştık” dedi. söz konusu.

Muammer Brav ile T24’te konuşuyoruz “Kız kardeşlerim memur, öğretmen, eşleri ise bankacılık sektörü dışından insanlar. İzlediklerinde ‘Böyle şeyler olur mu?’ diye soruyorlar diye düşündük. “Düşündüler. Ya da ‘Ben sahanın çok dışındayım, biz sadece pembe tarafını görüyoruz’ diyenler var. Biz yapılan vuruşları, ödenen bedelleri görmediğimiz için sadece izlediklerimize göre hüküm veriyoruz” dedi.

‘İNSANIN OLDUĞU YERDE EGO SAVAŞI DEVREYE GİRİR’

“İşyerinde aynı mücadeleyi veren beyaz yakalılar var. Onlar her yerdeler. Çoğumuz bir toplulukla çalışıyoruz. İnsanın olduğu her yerde ego savaşı devreye giriyor. Her sektörde var ama bizim sektörümüzde var. Ekstra. Küçük bir balıksanız sistem sizi hemen yutar” diye devam etti. .

Deniz Madanoğlu, 27. İstanbul Tiyatro Festivali’nde prömiyerini yapan ‘Hamiyet’ oyunuyla ilgili olarak, “Oyunumuz çok başarılı oldu. Peyk’in kendi müziği ve kendi üslubuna dayanan, çocukluğuna dayanan gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen oyunumuz. Peyk’in solisti İrfan, Deniz Madanoğlu’nun yazdığı bir hikaye. Bu çok etkileyici bir hikaye” dedi.

susuz-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu