Yaşam

Üçlü İlişki İtirafıyla Müge Anlı’da Gündem Olan Derya’nın Ortaya Çıkan Yasak Aşk Şeması Herkesi Şok Etti!

Hafta içi her gün ATV ekranlarına gelen Müge Anlı’da eşini öldürmekle suçlanan Derya üçlü ilişki ve ihanet itiraflarıyla gündem olmuştu. @maviberesiz isimli Twitter kullanıcısı ile Luis Berder isimli Facebook kullanıcısı güçlerini birleştirdi ve Derya’nın yasak aşk şemasını oluşturdu!

Derya’yı hepimiz tanıyoruz diye düşünüyorum. Çünkü kendisi sadece Müge Anlı’da değil, toplumsal medyada da gündem oldu!

23 yaşındaki kocası Selim Yalçınkaya’nın vefatı ardından Müge Anlı’ya çıkan eşinin ailesi kendisini cinayet ile suçlayan Derya, canlı yayında kendisini savunmak için yer almıştı.

Fakat Derya, kendisini savunmak için çıktığı Müge Anlı’da yasak aşklarının ortaya çıkmasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü!

Evliliği boyunca eski sevgilisi, eşinin arkadaşı, eşinin amcası, eşinin eniştesi ve aynı köyden birkaç kişiyle eşini aldattığı ortaya çıkan Derya’nın asıl itirafı bambaşkaydı!

Derya’nın söylediğine göre eşi Selim, farklı cinsel fantezilerini Derya’nın üstünde denemek istemiş ve hatta Derya’yı başka erkeklerle görüştürüp üçlü ilişki yaşamak için zorlamış!

Bunun üstüne Derya sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü!

Luis Berder isimli bir Facebook kullanıcısı, Ankara’da yaşanan bu cinayet ve ihanet evrakını masasına yatırmış ve bir tahlil yapmış!

Büyük bir titizlikle incelenen evrakın özeti şu biçimde. ?

Tabii ortalarda bizlerin gözünden kaçan ayrıntılar da yer alıyor. ?

@maviberesiz isimli Twitter kullanıcısı ise bu anlatılanlardan yola çıkarak özet niteliğindeki bu yazıyı şema haline getirmiş!

twitter.com

İşte o şema ?

Dikkatli izleyiciler sağ olsun ortalarda gözden kaçanları eklemişler…

twitter.com

Önemli bi’ ayrıntı.

twitter.com

Yasak Elma bağ şemasından sonra gördüğümüz en başarılı şema örneklerinden birisi diyebiliriz… Pekala siz ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

twitter.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu