Haber

Patrick Viera: Fransa – İngiltere maçını en iyi oyuncunun kazanmasını diliyorum

Crystal Palace Teknik Menajeri Patrcik Viera, “Fransa – İngiltere maçı maalesef tek tarafın kazanacağı bir maç olacak. toplu olarak daha iyi yapar. Umarım iyi oynayan taraf kazanır” dedi.

Dünya Kupası’nın yarıda kalması nedeniyle liglere verilen ortada yer alan Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’ndeki Regnum Carya’da kamp faaliyetlerine devam eden teknik direktör Patrick Viera ve kadronun deneyimli isimlerinden Joel Ward, öncesinde basın toplantısı düzenledi. Napoli ile yarın oynanacak hazırlık maçı. O günden bu yana her şeyin çok iyi olduğunu belirten Viera, “Organizasyon anlamında her şey mükemmel. Hazırlık maçında karşılaştığımız sahaların, otellerin, takımların durumu beklentimizin üzerinde. Bu kamp beklentilerimizi karşıladı. Bundan çok memnunum.” VAR” Napoli’nin İtalya Serie A’daki şampiyonluk şansını değerlendiren Viera, “Napoli’nin futbol kalitesi üst seviyede. Bu sene performans olarak beklentileri karşılayan bir yapıdalar. İtalya ligi yakından takip ettiğim bir lig. Birçok takımın şansı olduğunu söyleyebilirim. Yine de Napoli, bireysel ve kolektif yetenekler açısından en iyi takım. ca var. Sonuna kadar savaşırlarsa neden olmasın. Ancak birçok takımın şansı var” dedi. Beklentileri karşıladıklarını belirten Viera, “Organizasyon açısından çok güzel maçlar oynandı. Oraya giden arkadaşlarımdan olumsuz bir geri dönüş almadım. Fransa – İngiltere maçı. Maalesef tek tarafın kazanacağı bir maç olacak. Çok zor bir maç. Hangi taraf kazanacak; İlk 11’lere bakacak olursak Fransa’nın üzerindeki baskıyı kaldıracak ve büyük tecrübeye sahip isimler öne çıkıyor. İngiltere ise toplu olarak daha iyi performans gösteren bir takım. Bakalım hangi takım daha iyi oynayacak. İyi oynayan tarafın kazanmasını dilerim.” JOEL WARD: İYİ BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRİYORUZ

Takımın deneyimli isimlerinden Joel Ward, Regnum Carya’da her şeyin çok iyi gittiğinden bahsetti. Harika bir kamp dönemi geçirdiklerini dile getiren Ward, “Tesisler ve sahalar çok iyi. Güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. İhtiyacımız olan her şey parmaklarımızın ucunda.”

– Antalya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu