Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın Görsel Şölen Yarattığı Aile Dizisinin İlk Bölümüne Tepkiler

Serenay Sarıkaya’yı sekiz yıl sonra ekranlara geri döndüren Show TV’nin yeni projesi Aile’nin ilk bölümü yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ’un dizisi uzun süredir merakla beklenen görsel şölen yarattı. Aile’ye daha ilk bölümden tam puan veren seyirciler diziye sosyal medyada da övgüler yağdırdı. Çok konuşulan dizinin ilk bölüm yorumları içeriğimizde.

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı göreceğimiz Aile dizisi, projenin duyurulduğu ilk an itibariyle gündemdeki yerini koruyor.

The Sopranos uyarlaması olan dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya’ya Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Yüsra Geyik, Levent Ülgen ve Parıltı Sürer gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Gerçek bir yaşam öyküsünü ekranlara taşıyacak olan dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan Soykan ve ailesini tedavi etmek uğruna kendisini hatalar dünyasında bulan Serenay Sarıkaya’nın psikolog Devin’in öyküsünü izleyeceğiz.

Merakla beklenen dizinin ilk bölümü bugün Show TV ekranlarında izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Oyunculuk performansları ile seyirciden tam not alan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ adeta görsel bir şölen yarattılar.

Kadrosu, oyunculuğu ve konusuyla şimdiden övgü toplayan dizi ilk bölümdeki yorumlara bir göz atalım.

Yeni serimizi nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.

İlk bölümden sonra merakla beklenen ikinci bölüm fragmanını da buraya bırakalım.

haber-eyyubiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu