Haber

Kayserispor’dan Onur Bulut çıkışı Beşiktaş’a imza atan Başkan Çamlı: Bence onlar akıllı biz salağız

Beşiktaş Onur Bulut’un Kayserispor ile Kayserispor ortasındaki krizi her geçen gün büyüyor. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Beşiktaş’ın Sarı-Kırmızılılarla tek taraflı olarak sözleşmesini feshetmesinin ardından 8 Şubat’ta açıkladığı 28 yaşındaki futbolcunun transferi hakkında Sporx’a açıklama yaptı.

“İLKELERDE ONUR İLE KABUL EDİYORUZ”

Onur Bulut’un Beşiktaş’a transfer süreciyle ilgili konuşan Ali Çamlı, “Onur ile Antalya kampında prensipte el sıkıştık. Kayseri’ye geldiğimizde Onur’u odama çağırdım. Bir sorun olmadığı söylendi. Menajeri şöyle dedi: , “Sözleşmeyi uzatmak istemiyoruz. Onur gitmek istiyor. İkili görüşmeler. Ben Fenerbahçe’de oynamam Onur.” dedi. terimleri kullandı.

“BEŞİKTAŞ GİZLİ GÖRÜŞÜYOR”

Beşiktaş’a sözleşmesinin tek taraflı feshedilerek transfer edilen Onur Bulut ile ilgili süreci hukuki yollara taşıdıklarını belirten Çamlı, “Beşiktaş, sözleşmesi devam eden oyuncuyla gizli bir görüşme yaptı. Yöneticiler Fenerbahçe ile görüştü. son olarak.yöneticiler daha sonra Kayserispor ile sözleşme uzatma kararı aldılar.sözleşmeyi uzatmak için kulüpte görüştük.Sonuç olarak Onur’un babası ve menajeri imzalaması için baskı yaptı.Protokol hazırladılar protokolde birşey yok yazdılar. Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Açıkalın imzaladı. Bence onlar akıllı biz aptalız. Niye böyle bir protokole imza atayım? Fenerbahçe ile transfer görüşmesi böylece sona erdi. Beşiktaş, bu faktöre göre Kayserispor hesabına 1 milyon euro yatırarak Onur’u transfer etti. Bu saatten sonra mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek.” dedi.

NE OLDU?

Kayserispor, Beşiktaş’ın ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Onur Bulut için oyuncunun sözleşmesinde herhangi bir çıkış sorunu olmadığını belirtti. Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Beşiktaş’ın siyah beyazlı takıma ödediği 1 milyon euroyu geri gönderdiklerini ve konuyu TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na taşıdıklarını açıkladı. Onur Bulut ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kayserispor ile olan sözleşmesini haksız yere feshetmediğini ve çıkış ücretini ödedikten sonra Beşiktaş’a transfer olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu