Haber

Kayseri Kocasinan’da asfalt mesaisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Belediye Kayseri Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların talep ve beklentilerini en hızlı şekilde yerine getirmeye devam ettiklerini söyledi.

Önder Çolakbayrakdar, Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin farklı mahallelerde eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekerek; “Erkilet Osmangazi Mahallesi’ndeki çalışmalarımız yoğun bir hızla devam ediyor. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da döneme çok hızlı başladık. İnşallah tüm hemşehrilerimizin talep ve beklentilerine cevap verecek şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bu bölgede yeni yapılan evlerin çevre düzenlemesini ve yollarını yapıyoruz. Alt yapı çalışmalarıyla eş zamanlı olarak asfalt çalışmalarımızı da yürütüyoruz.

Kocasinan’ın her ilçesinde yoğun bir şekilde sergilediğimiz performansımızı diğer ilçelerimizde de sürdürüyoruz. Çalışmalar sonunda mahallemiz Kayseri ve Kocasinan’a yakışır hale gelecek. İlçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırmak, yol ve kaldırımları yüksek standartlarda hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız sürecek.”

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, “Bütün gayretimiz vatandaşlarımıza daha konforlu, daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu