Haber

Kasten Öldürme Zanlıları Aydın’da Yakalandı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Kişiler Büro Amirliği ekiplerince geçtiğimiz hafta 2 kastlı cinayet zanlısı yakalandı.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Orta Mahalle BV ve Efeler Mahallesi’nde Aranan Kişiler Büro Amirliği grupları tarafından gerçekleştirilen çalışmada, 6 Kasım 2021’de annesi FV’yi silahla öldürmeye teşebbüs eden ve 6 Kasım 2021’de hapis cezasıyla aranan şahıs F.V. Bir akrabanın öldürülmesi de dahil olmak üzere toplam 5 belge için 12 yıl. 8 Ekim 2018’de kız meselesi nedeniyle tartıştığı R.Ç.’yi kasten öldürmek suçundan 9 yıl 9 ay hapis cezasıyla aranan TK Kıvrak yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyeye götürülen her iki şahıs da, ilgili makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

55 kişi yakalandı

Ayrıca Aranan Kişiler Büro Amirliği ve Yunus Ekipleri tarafından son dönemde yürütülen çalışmalarda; Hırsızlıktan 19 yıl hapis cezasıyla aranan EK ile hırsızlıktan 5 yıl hapis cezasıyla aranan T.Ş. Yol kapatarak silahla yağma yaptıkları gerekçesiyle 8 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırılan SA’nın da aralarında bulunduğu toplam 55 kişi yakalandı. Öte yandan yapılan incelemeler kapsamında 2 ruhsatsız ateşli silah ve üzerinde çeşitli miktarlarda narkotik madde bulunan 4 farklı kişi yakalandı. – AYDIN

kursunlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu