Yaşam

Eski sevgilisini öldürüp ormana gömdüğü iddia edilen Seçil Çiftçi kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

Ayrıldıktan sonra barışmak için kapısına kadar geldiğini söyleyen eski sevgilisini öldüren Seçil Çiftçi herkesi şok etti. Eski erkek arkadaşı Semih Sevgi’nin kafasını demirle alıp ormana götürüp cansız bedenini gömen Seçil Çiftçi’nin kimliğine ilişkin soruşturmalar hız kazandı. Peki Seçil Çiftçi kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Seçil Çiftçi ne iş yapar? Detaylar burada…

Seçil Çiftçi kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Seçil Çiftçi, model ve müzisyen. Tokat’tan İstanbul’a taşınan ve Bilgi Üniversitesi Paramedik öğrencisi olan Seçil Çiftçi, sosyal medyada içerik üretiyordu.

MGM Müzik etiketiyle ‘netd müzik’ tarafından yayınlanan tek modül ‘Yaktun Yüreğimi’ ile tanındı. Bu müzik 23 milyondan fazla kez dinlendi.

Seçil Çiftçi Ne Yapıyor? Seçil Çiftçi Songs

  • kalbimi yaktın

  • geceler yarım

  • Bir Daha Asla Sevmeyeceğiz

  • sen bilmiyorsun

Seçil Çiftçi Vakası Nedir?

Eski sevgilisi Semih Sevgi barışmak için tekrar Seçil Çiftçi’nin kapısına gidince Çiftçi eski erkek arkadaşını öldürüp cesedini ormanlık alana gömdü. Daha sonra polis ve jandarma ekipleri ormanlık alanda bulunan cesetle ilgili inceleme başlattı. Sevgi’nin son telefonu, trafik kayıtları ve plaka tanıma sisteminde yapılan incelemelerin ardından gruplar, Seçil Çiftçi’yi gözaltına aldı.

Seçil Çiftçi hatasını kabul etti.

haberdarende.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu